hogan uomo outlet hogan olympia uomo hogan uomo prezzi hogan rebel hogan rebel uomo hogan rebel donna hogan rebel outlet rebel hogan hogan rebel saldi hogan rebel online hogan rebel prezzo hogan rebel junior hogan rebel 2014

LG G4 ile Tarihi Yarımada Turu

lg 004

Belirli aralıklarla tarihi yarımada turu yapmak beni mutlu ediyor. Eminönü’nün karmaşasında kaybolmak, Sultan Ahmet ve Ayasofya’nın ruhunu hissetmek, Çorlulu Ali Paşa Medresesi’nde nargile ve kahve keyfi yapmak, her şeye rağmen bu şehirde yaşamaktan vazgeçmemi engelleyen sebeplerden birkaçı.

lg 272

Bu seferki turumda yeni LG G4 de yanımdaydı ve onu deneme fırsatım oldu. Öncelikle gün boyu onca fotoğraf ve video çekimine, internet kullanımına rağmen şarj olarak oldukça dayanıklıydı. Fotoğraf çekimleri sırasında bol miktarda flaşlı çekim yaptım. Çekimler sırasında manuel ayarlarla oynadım. Hiçbir şekilde şarj bitecek korkusuyla, telefonu kullanımda kendimi sınırlamadım. Batarya gerçekten güzel performans sundu.

lg 178

Etkili güneşli ışığına rağmen fotoğraflarda renk kalitesi oldukça yüksekti. Ayrıca güneşe rağmen ekran görüntüsünü görmekte herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Ekrandaki görüntü kalitesi de oldukça başarılı.

lg 188

 

lg 215

Karanlık Yerebatan Sarnıcı’nda ise flaş kullanmaya gerek duymadan net fotoğraflar çekebildim. Bu tarz ışıksız ortamlarda F1,8 diyafram aralığı çok işe yarayacaktır. Manuel ayarları kullanarak en iyi fotoğraf kalitesine ulaşmak mümkün. En temel düzeydeki fotoğrafçılık bilgisi düzeyiyle bile LG G4’ün manuel ayar menüsü kullanılabilir.

LG G4’ün video çekimleri de oldukça başarılı. Fotoğraflarda olduğu gibi video çekimlerinde de renk kalitesi çok güzel. Video çekimini istediğiniz anda durdurup, daha sonra üzerine çekim yapmaya devam edebiliyorsunuz. Bu da çekimlerinizde montaj yapmışsınız gibi bir video elde etmenizi sağlıyor.

LG G4 özellikle kamera özellikleri üstün seviyede. Hatta bir akıllı telefondan beklenmeyecek derecede başarılı. Ayrıca görünümündeki zarafet, hafif yapısı, geniş ekranı, batarya dayanıklılığı ile kullanıcılarını mutlu edecek bir telefon.

Bir cevap yazın

hogan uomo outlet hogan olympia uomo hogan uomo prezzi hogan rebel hogan rebel uomo hogan rebel donna hogan rebel outlet rebel hogan hogan rebel saldi hogan rebel online hogan rebel prezzo hogan rebel junior hogan rebel 2014